Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Dobra pogoda to zła pogoda

Październik 10, 2016

Zła pogoda jest dobrą pogodą dla handlu.

Bad Weather is good for trading

Drugi tydzień października powita nas pochmurną i dżdżystą pogodą. Takie warunki zapewni front atmosferyczny niżu białoruskiego. Niestety na znaczniejsze ocieplenie na razie nie ma co liczyć. Nasze termometry wskażą od jedynie 7 stopni na Podlasiu do 12 w województwach zachodnich.

IMGW informuje, że Europa północna i częściowo zachodnia znajdują się pod wpływem wyżu z centrum nad północną Skandynawią. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują niże. Polska jest w zasięgu płytkiego niżu znad Białorusi. Napływa chłodne powietrze pochodzenia arktycznego.

pogoda
Środy czeka nas stopniowa zmiana pogody.Od tego dnia rozległy wyż skandynawski zacznie wypierać na południe deszczowe chmury, a od Podlasia w głąb Polski niebo zacznie się wypogadzać. Wszystko wskazuje na to, iż strefa rozpogodzeń nie dojdzie do krańców południowych. Tu utrzyma się duże zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu lub mżawki. Uwaga! O świcie, na obszarze rozpogodzeń wystąpią silne przygruntowe przymrozki. Kierowcom radzimy wymienić płyn w spryskiwaczach.
Zła pogoda jest również dobry moment na fotografię
zla pogoda
I czas ka zakupy………..
And for shoping
kurtka

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE