Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Uczniowie zakwalifikowani do zawodów finałowych XI OMG (2015/16)

Luty 12, 2016

Ba học sinh Việt đoạt giải kỳ thi Olympic toán toàn quốc lần Thứ XI dành cho học sinh các trường trung hoc cơ sở  tại Ba Lan

Poniższa lista uwzględnia odwołania, które wpłynęły po zawodach drugiego stopnia i jest ostateczna. Próg kwalifikacyjny do zawodów III stopnia XI OMG wyniósł 18 punktów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

lp. nazwisko imię klasa szkoła miejscowość
1 Bac Adam 3 Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK “Parasol” Warszawa
2 Barański Adam Stanisław 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
3 Bardos Mikołaj Tymon 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Barłowski Patryk Stanisław 3 Gimnazjum nr 6 im. Kazimierza Wielkiego Rzeszów
5 Bazyluk Jakub Jerzy 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
6 Biel Franciszek 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
7 Bielecki Adam Paweł 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
8 Blida Szymon 3 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głgowa w Głogowie Głogów
9 Botta Cezary Mikołaj 1 Gimnazjum im. Noblistów Rokietnica
10 Bracha Jagoda Maria 2 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
11 Bryłowski Alan Aleksander 3 Gimnazjum nr 6 Lublin
12 Brzeska Zofia Julia 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
13 Bucoń Michał Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
14 Bysiewicz Dominik 2 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
15 Całka Jakub 3 Gimnazjum nr 1 im. Św. Kingi Bochnia
16 Cichy Adam Witold 3 ZSO nr 2, Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha Gdańsk
17 Cieślar Bartłomiej 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
18 Czarnecki Konrad 1 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
19 de Raad Filip Johan 3 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
20 Dobosz Miłosz 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
21 Dominikowski Szymon 3 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
22 Drabarek Paweł 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
23 Drągowski Paweł Szymon 2 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
24 Druciarek Krzysztof Kamil 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
25 Drzewakowski Witold 3 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Warszawa
26 Duda Wojciech 3 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Karola Szymanowskiego Katowice
27 Dudziak Jan Jakub 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkej Łódź
28 Dziadosz Natalia Magdalena 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
29 Dziarmaga Tadeusz 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
30 Dziuba Maciej Kacper 3 Gimnazjum nr 1 w Końskich Końskie
31 Fabrowski Jan 3 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
32 Falkowska Magdalena 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
33 Famulski Jakub 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
34 Fatyga Zuzanna 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
35 Fedak Jakub Hubert 3 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl
36 Filipiak Piotr Krzysztof 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
37 Fornal Jan Wojciech 3 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Rzeszów
38 Fudalej Sławomir Mariusz 3 Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Nowa Sól
39 Gabrysiak Michał 2 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych Włocławek
40 Galewski Kamil Kajetan 3 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
41 Giembicki Maciej 2 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
42 Girul Radosław Jakub 3 Gimnazjum nr 38 w Zespole Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej Wrocław
43 Godlewski Bartosz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
44 Gontarek Julia 3 Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 3 Płock
45 Górski Michał Jerzy 3 Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Warszawa
46 Grodzicki Mieszko Jakub 2 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Pionki
47 Grudzień Adrianna Ewa 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Grudzień Michał Stanisław 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
49 Gruntkowska Kaja 3 Gimnazjum Politechniki Łódzkej Łódź
50 Gruza Grzegorz 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
51 Grzebieluch Mikołaj 3 Gimnazjum nr 1 w Końskich Końskie
52 Gwizdek Anna Mirosława 2 Społeczne Gimnazjum nr 1 im. św. U. Ledóchowskiej STO Poznań
53 Ha Dieu Hoa 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
54 Hajduk Marek Tadeusz 2 Gimnazjum nr 1 w Lubinie Lubin
55 Hauke Stanisław Piotr 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
56 Hawryluk Marcin 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
57 Horodecka Maria Hiacynta 3 Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
58 Horodecki Michał 1 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
59 Jagiełło Julianna Magdalena 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
60 Jakubiak Maciej Maria 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
61 Janaszek Julianna Agnieszka 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
62 Janczewski Aleksander 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
63 Janik Iga Rozalia 2 Gimnazjum nr 23 Kielce
64 Janik Michał Franciszek 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
65 Jankowski Krzysztof Jerzy 3 Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Kielce
66 Janowski Antoni Karol 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
67 Jasiński Jakub 3 Gimnazjum nr 46 z Oddziałami Dwujęzycznymi Szczecin
68 Jastrzębska Róża Helena 3 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
69 Jaworska Justyna Joanna 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
70 Justkowski Bartosz Jan 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Krosno
71 Kaczmarek Agata Katarzyna 3 Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Władysława Grabskiego Warszawa
72 Kamiński Igor 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
73 Kamiński Jakub 3 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
74 Kandybo Mateusz 3 Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja Wrocław
75 Karpiński Szymon 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
76 Kasprzak Adam Michał 3 Gimnazjum nr 3 Konin
77 Kasprzak Kosma Jan 6 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina Skórzewo
78 Katan Aleksander Adam 3 Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach Mysłowice
79 Kępińska Katarzyna Dobrawa 3 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
80 Khadir Alexander Zane 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
81 Kiciński Gabriel 2 Gimnazjum nr 25 Gdańsk
82 Kiełbasa Tomasz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
83 Kolankiewicz Michał 3 Zespół Szkół nr 5 Płock
84 Kolesiński Wojciech 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
85 Kornatowski Grzegorz 3 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
86 Kotowska Dominika 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
87 Kowalczuk Antoni 3 Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Suwałki
88 Kowalska Aleksandra Łucja 2 Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim Głogów Małopolski
89 Kozakiewicz Mikołaj Adam 3 Publiczne Gimnazjum nr 23 Radom
90 Kraszewski Konstanty 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
91 Krauze Aleksander 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
92 Kubaty Piotr Łukasz 2 Gimnazjum im. Jana Matejki Zabierzów
93 Kubicki Błażej Mikołaj 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
94 Kwaśniak Kacper Krystian 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
95 Lewandowski Bartłomiej 3 Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych nr 1 Warszawa
96 Litwiński Konrad Michał 3 Gimnazjum nr 86 im. płk. Ignacego Augusta Boernera Warszawa
97 Łacek Paweł 2 Publiczne Gimnazjum w Kocudzy Kocudza Pierwsza
98 Łyczek Katarzyna 3 Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi Warszawa
99 Madej Roman 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
100 Magnuszewski Piotr 3 Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne Białystok
101 Mai Hoang Linh 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
102 Maksymiuk Alicja Weronika 3 Zespół Szkół nr 2, Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku Świdnik
103 Małowidzki Maciej Wojciech 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
104 Marjankowska Marcelina 2 Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa
105 Marks Joanna Dorota 3 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
106 Martyniuk Aleksandra 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater Biała Podlaska
107 Matak Michał 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Dąbrówki Poznań
108 Matuszewska Zuzanna Gabriela 3 Społeczne Gimnazjum nr 27 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa
109 Matysiak Bartosz 3 Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej Russów
110 Mazur Małgorzata 2 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
111 Micota Justyna 3 Gimnazjum nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej Warszawa
112 Mierzejewska Maria 3 Gimnazjum w Zalesiu Górnym Zalesie Górne
113 Moćko Paweł Krzysztof 3 Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka Katowice
114 Mucha Maksymilian Maria 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. S. Batorego Warszawa
115 Nowak Franciszek Stanisław 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
116 Nowak Mateusz Jakub 2 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
117 Olkowski Jędrzej 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
118 Opala Mateusz Leszek 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
119 Orski Łukasz Marek 1 Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław
120 Ożdżeńska Izabela 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
121 Pawłowski Piotr Krzysztof 3 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi Tarnów
122 Peter Piotr 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
123 Pękala Karol Tymoteusz 3 Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
124 Piechowski Michał Oskar 3 Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Toruń
125 Pietruczuk Martyna Natalia 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
126 Pilecki-Silva Iwo 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 Wrocław
127 Piotrowicz Jakub Franciszek 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
128 Piwowski Tomasz 3 Zespół Szkół nr 19 Bydgoszcz
129 Ploch Weronika 2 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
130 Podgórski Maciek 3 Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej Józefów
131 Podraza Zofia 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
132 Popławska Maria 2 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki Łomża
133 Porazik Jacek 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
134 Pospieszny Arkadiusz Łukasz 3 Zespół Szkolno-Gimnazjalny Publiczne Gimnazjum w Będkowie Będków
135 Róg Małgorzata Teresa 3 Gimnazjum nr 2 Mielec
136 Ruciński Antoni Jakub 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
137 Rucki Stefan 3 Gimnazjum nr 26 z Oddziałami Dwujęzycznymi Poznań
138 Rychlewski Robert 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Warszawa
139 Sadłek Michał 3 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław
140 Sendyka Radzim Tomasz 3 Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów Kraków
141 Sienkiewicz Maciej 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
142 Sikora Krzysztof 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
143 Sikorski Maksymilian Maciej 2 Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki Warszawa
144 Siuta Jakub Karol 2 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl
145 Skublicki Konrad Paweł 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
146 Smoliński Mateusz Rafał 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
147 Sokulski Daniel Błażej 2 Zespoł Szkół Ogólnokształcących nr 1, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego Olsztyn
148 Sola Jakub Daniel 3 Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika Piotrków Trybunalski
149 Sołtys Paweł Maciej 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
150 Sprawka Jakub 2 Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi Lublin
151 Stefańska Aleksandra 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
152 Stępka Jakub Maria 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
153 Sula Dawid 2 Gimnazjum nr 21 im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie Kraków
154 Sypniewska Marta Weronika 3 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa
155 Sypuła Piotr 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
156 Szczepański Kacper Artur 3 Gimnazjum nr 24 Gdynia
157 Szczerba Adam 2 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawa
158 Szczęśniak Łukasz Jarosław 3 Gimnazjum nr 53 Bydgoszcz
159 Szulc Jakub 3 Gimnazjum nr 4 Chełmno
160 Szulc Rafał Stanisław 3 Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki Lublin
161 Szumielewicz Michał 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
162 Szumigaj Grzegorz 3 Zespół Szkół nr 2, Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku Świdnik
163 Szwej Michał Sławomir 2 Gimnazjum Dwujęzyczne Chorzów
164 Ślusarczyk Tomasz 2 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Janusza Korczaka Kraków
165 Tadla Lukasz Bartłomiej 3 Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl
166 Terlikowski Jakub 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
167 Tran Tuan Anh 3 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
168 Twardecka Ludwika Emilia 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
169 Tyburski Piotr Jacek 3 Gimnazjum Akademickie Toruń
170 Umiński Michał 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
171 Wacławik Bartłomiej 3 Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego Kraków
172 Wagner Ewa Maria 3 Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Warszawa
173 Walawski Kajetan 3 Gimnazjum Miejskie im. Wł. Jagiełły Leżajsk
174 Wasiak Kacper 1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
175 Wasiak Mikołaj 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
176 Wasilewski Łukasz 3 Gimnazjum nr 25 Gdańsk
177 Wielgosz Daria 3 Gimnazjum nr 2 im. Królowej Zofii Sanok
178 Wiśniewski Antoni Maciej 2 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa
179 Witkowski Igor Michał 3 58 Gimnazjum im. Króla Władysława IV Warszawa
180 Włodarski Kamil Ryszard 2 Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II Lubin
181 Wodnicki Krzysztof 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
182 Wojciechowska Joanna Maria 2 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Warszawa
183 Wojciechowski Adam 2 Gimnazjum nr 50 Bydgoszcz
184 Wojtas Jan Paweł 3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa
185 Wornbard Jakub 3 Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski
186 Woźny Michał Bartłomiej 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków
187 Wykpis Natalia Anna 3 Gimnazjum nr 13 im. Huberta Jerzego Wagnera Katowice
188 Wysogląd Maria Antonina 2 Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie Andrychów
189 Zakrzewski Krzysztof Maciej 3 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa
190 Zaorski Mikołaj Krzysztof 2 Gimnazjum nr 24 Gdynia
191 Zieniuk Kacper 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Gimnazjum nr 16 Szczecin
192 Zygmunt Piotr 2 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego Łódź
193 Żak Radosław 1 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków
194 Żelasko Michał 3 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza Kraków

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE