Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Twórcy Allegro i otomoto zakładają nowy serwis

Sierpień 12, 2016

Twórcy Allegro i otomoto zakładają nowy serwis

Motsy.pl – to nowy serwis założony przez Grzegorza Dąbkowskiego, założyciela i wieloletniego dyrektora otomoto.pl oraz Łukasza Nowaka, pełniącego podobną funkcję w Allegro. Platforma ma pomóc klientom w zakupie nowego auta z salonu, ale nie tylko. Twórcy zapewniają, że to ich autorski projekt.

Jak poinformował portal antyweb.pl, oprócz samochodów nowych, na platformie pojawią się również tzw. “gwarantowane auta używane” czyli takie, oferowane przez autoryzowanych sprzedawców z całego kraju.

Użytkownicy portalu mają mieć możliwość konfiguracji wyszukiwanego auta – nie tylko w oparciu o model, ale też kolor czy cenę. Wystarczy określić, jakie cechy ma mieć samochód oraz budżet, a wtedy autoryzowany dealer przedstawi potencjalnemu kupcowi ofertę.

– Oparliśmy się na własnych doświadczeniach przy zakupie samochodów – mówi Łukasz Nowak, cytowany przez antyweb.pl. – Często brakuje nam czasu, możliwości podróżowania, czasem też umiejętności negocjacji. Chcieliśmy uprościć ten proces.

Dyrektor operacyjny nowej platformy przyznaje, że Polacy szukają przede wszystkim samochodów od zaufanych sprzedawców, za których uważa się przede wszystkim autoryzowanych dealerów samochodowych.

– Do tej pory nie było w internecie miejsca dedykowanego dealerom i ich ofercie samochodów używanych. Takie oferty zdarzają się w serwisach ogłoszeniowych, ale giną w zalewie ofert komisowych – przyznaje Łukasz Nowak. – Motsy.pl jest dostępne tylko dla dealerów, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że po drugiej stronie są zweryfikowane, dbające o swoją reputację firmy.

źródło artykułu

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE