Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Skuteczna hurtownia B2B

Marzec 23, 2016

Cửa hàng bán buôn tinh tế và thông minh

Uruchom hurtownię internetową i skutecznie zarządzaj relacjami B2B.

Wszystkie hurtownie patrzą z pragnieniem na sukces stron:

WWW.VICES.EU

WWW.glo-story.pl

Nie są to zwykłe sklepy. Co za tym stoi?

Obsługujemy dużo sklepów internetowych, a w tym bardzo duże firmy. Dlatego naturalne jest, że wiele z nich prowadzi sprzedaż hurtową. A ponieważ skupiamy się na obsłudze profesjonalnych sprzedawców, to rozwijając nasz system, zawsze na względzie mamy sprzedaż hurtową. Traktujemy ją jako integralną część sprzedaży detalicznej, a nie jako osobny byt. Proponowane przez nas rozwiązania B2B (business-to-business) zawierają gotowe scenariusze, nawet takie, które są niedostępne u konkurencji lub wymagają napisania od podstaw kosztownego dedykowanego systemu.

ITS

Dostęp do hurtowni internetowej dostosowany do Twojego modelu biznesowego

  • Oferta dostępna tylko po zalogowaniu – dostęp do hurtowni będzie możliwy tylko dla klientów, którzy posiadają dane dostępowe, tj. login i hasło.
  • Ceny w ofercie widoczne po zalogowaniu – dostęp do hurtowni jest w połowie otwarty, czyli wszyscy użytkownicy mogą zobaczyć Twoją ofertę, lecz aby poznać ceny i złożyć zamówienie, muszą posiadać dane dostępowe, tj. login i hasło.
  • Oferta detaliczna połączana z ofertą hurtową – dostęp do hurtowni jest w pełni otwarty, czyli wszyscy użytkownicy mogą zobaczyć Twoją ofertę i złożyć zamówienie, lecz do cen hurtowych mają dostęp tylko zalogowani klienci, którym przypiszesz status hurtownika.

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE