Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Odzieży Edyty Górniak były dostępne w kilku hurtowniach !

Październik 5, 2016

Kolekcja ubrań Edyty Górniak dla Naoko przedpremierowo została zaprezentowana na targach mody Mustache Yard Sale w Warszawie.

W ramach współpracy powstały dwie linie – Take a risk i Make a wish. Wśród propozycji znajdziemy bluzy hoodie (249 zł), cosy (219 zł) oraz long (259 zł), a także spodnie typu baggy (169 zł) i koszulki (99 zł).

Kolekcja oficjalną premierę  miała miejsce 6 czerwca 2016 roku.

edyta górniak kolekcja

Ubrania Edyty Górniak są na masową skalę podrabiane i sprzedawane w małych butikach czy na bazarach

Dresy, bluzy i sukienki autorstwa Górniak na tyle spodobały się fałszerzom, że zalali rynek podróbkami. Jak udało się nam dowiedzieć, policjanci już działają. Podczas pierwszej akcji skonfiskowali ponad 500 sztuk odzieży, kilka dni później znaleźli kolejne 130 sztuk. – W trakcie dokonanego przez policjantów przeszukania zabezpieczono łącznie blisko 500 szt. kompletów dresowych i tunik, które

megi

 Mundurowi zabezpieczyli wszystkie zakwestionowane wyroby oraz przesłuchali osoby dokonujące ich sprzedaży. Wartość zabezpieczonej do sprawy odzieży pokrzywdzony oszacował na ponad 200 tysięcy złotych. Następnie w dniu 17 sierpnia br. pokrzywdzony poinformował policję, iż na terenie tego samego centrum handlowego ujawnił kolejny boks, w którym może dochodzić do obrotu podrobioną odzieżą na jego szkodę. Przeprowadzone przez mundurowych przeszukanie potwierdziło powyższy fakt, a w jego toku zatrzymano łącznie ponad 130 szt. wyrobów, które mogą być nieautentyczne – mówi Faktowi mł. aspirant Grzegorz Stasiak z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach.

megi1

źródło artykułu

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE