Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Co nowego w mieście mody PtakFashionCity

Grudzień 14, 2016

Co nowego w mieście mody Ptak Fashion City

Hurtownia odzieży

Miasto Mody Ptak Fashion City

Ptak Fashion City to jedyne w Europie Miasto Mody – miejsce, w którym funkcjonują tysiące firm produkujących odzież, w większości polscy producenci. Miasto Mody tworzą ludzie działający kreatywnie w biznesie modowym. Każdego dnia do pracy przyjeżdża tu prawie 10 000 osób! Obecnie Miasto Mody posiada powierzchnię 250 000 m2, a w perspektywie 10-letniej planowane są kolejne inwestycje.

Ptak Fashion City jest miejscem prowadzenia wymiany handlowej pomiędzy producentami, importerami i kupcami z całego świata. Jest centrum eksportu polskiej odzieży na rynki światowe.

Do Miasta Mody zaliczyć można również firmy i przedsiębiorstwa, które usytuowane są na obrzeżach, a są to hurtownie tkanin, dodatków krawieckich itd.

W Ptak Fashion City swoje stałe studio telewizyjne posiada stacja Fashion TV.

Na Ptak Fashion City składają się różnorodne aktywności: Centrum Handlu Ptak, Ptak Moda oraz Ptak Outlet.

 

CENTRUM HANDLU PTAK rozpoczął działalność w 1993 roku. Na jego terenie funkcjonuje ponad 2 500 firm – producentów i importerów odzieży. Centrum Handlu Ptak zajmuje największą część Miasta Mody i jest centrum eksportu polskiej odzieży na rynki światowe. Bezpośrednie usytuowanie obiektu przy drodze krajowej nr 1 oraz przy skrzyżowaniu dróg ekspresowych S8 i S14 zapewnia szybki i wygodny dojazd klientów z każdej części kraju.

 

PTAKMODA.COM – miejsce, w którym producenci odzieży dokonują tysięcy transakcji i spotykają się z kupcami z całego świata. Sprzedaż odbywa się tu w sposób tradycyjny – na miejscu w hurtowni, jak i przez Internet za pomocą platformy B2B. Ptakmoda.com to działalność nakierowana na klienta hurtowego. Zajmuje się intensywną promocją i sprzedażą wyrobów polskich producentów odzieży, m.in. poprzez uczestnictwo i prezentację kolekcji setek polskich producentów na największych targach świata.

 

 

PTAK OUTLET – największy outlet w Polsce i jedyny w regionie łódzkim. Ptak Outlet to 33 000 m2 powierzchni handlowej i ponad 80 sklepów oferujących produkty światowych marek w cenach co najmniej 30% niższych niż ceny tych samych produktów w cenach regularnych w galeriach handlowych. Obecnie w ciągu miesiąca Ptak Outlet odwiedza średnio 140 000 klientów

źródło artykułu

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE