Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Najbardziej oczekiwane hotele w Azji w 2017 roku Sprawdź, jak wyglądają!

Styczeń 12, 2017

Najbardziej oczekiwane hotele w Azji w 2017 roku

Sprawdź, jak wyglądają!

Większość azjatyckich krajów jest świetnie przygotowana na przyjazd turystów, a takie państwa, jak Tajlandia, Malediwy czy Indie, są celem podróży milionów turystów rocznie. Z racji coraz większej liczby przyjezdnych, każdego roku budowane są na kontynencie setki hoteli, jednak niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Wyszukiwarka ekskluzywnych hoteli LuxuryHunt.com opublikowała ranking najbardziej oczekiwanych hoteli w 2017 r. w Azji. Zobaczcie, czym się wyróżniają i co będą mogły zaoferować swoim gościom.
Sprawdź, jak wyglądają!alilahotels.com

Alila Fort Bishangarh – Dżajpur, Indie

Godzinę drogi od 3-milionowego miasta Dżajpur w północno-zachodnich Indiach, 240 km od Nowego Delhi, zostanie na przełomie lutego i marca br. oddany do użytku jeden z najbardziej niezwykłych hoteli w tym kraju. Będzie mieścić się w opuszczonym forcie, który został zbudowany ok. 250 lat temu w okolicy wioski Bishangarh. Obiekt zachował się w stanie niemal nienaruszonym, a jego renowacja trwała 7 lat. Goście będą mieć do dyspozycji 59 apartamentów, bibliotekę z marmurowymi filarami czy spa, które powstaje w dawnych pomieszczeniach więziennych.

Rosewood Luang Prabang, Laos

Rosewood Luang Prabang, Laosrosewoodhotels.com

Resort Rosewood budowany jest w Laosie, ok. 10 min. jazdy samochodem od zabytkowego miasta Luang Prabang, które zostało wpisane na listę UNESCO. Kompleks będzie składać się z 22 luksusowych przestronnych willi, ukrytych wśród egzotycznej zieleni. Goście będą mieć do dyspozycji imponujący ogród, basen i prysznice pod gołym niebem. Warto wspomnieć, że resort został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi UNESCO i ma znikomy wpływ na środowisko naturalne. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na IV kwartał 2017 r.

Capella Ubud – Bali, Indonezja

Capella Ubud – Bali, Indonezjacapellahotelgroup.com

Następny z proponowanych hoteli, Capella Ubud, został zaprojektowany przez Billa Bensley’a, który stworzył również opisywany wcześniej kompleks Rosewood. Ośrodek tworzony jest na rajskiej wyspie Bali, która wschodzi w skład Indonezji. Capella Ubud to łącznie 22 domy, do budowy których za inspiracją były budynki europejskich osadników sprzed kilku wieków. Goście hotelowi będą mogli korzystać z basenu zewnętrznego, spa, a także z szeregu zabiegów kosmetycznych. Kompleks przyjmie pierwszych klientów późną jesienią 2017 r.

Six Senses Krabey Island, Kambodża

Six Senses Krabey Island, Kambodżasixsenses.com

Ośrodek Six Senses Krabey Island znajdziemy w Kambodży, która z roku na rok coraz bardziej otwiera się na turystów. Resort będzie składać się z 40 ekologicznych domów. Każdy będzie posiadać basen i piwniczkę z bogatą kolekcją win. Na miejscu będzie możliwość korzystania z zabiegów leczniczych i sesji medytacyjnych. Dużą atrakcją będą urozmaicone formy relaksu na świeżym powietrzu – m.in. seanse kinowe czy możliwość obserwowania nieba z prywatnego obserwatorium. Six Senses Krabey Island ulokowany jest 10 minut od lotniska w Sihanoukville. Piersi goście będą mogli udać się tu na urlop w grudniu 2017 r.

Pociąg Suite Shiki-Shima, Japonia

Pociąg Suite Shiki-Shima, JaponiaCfktj1596 / Wikipedia.org CC BY 4.0

Ressha Suite Shiki-Shima, czyli „Luksusowy Pociąg – Wyspa czterech pór roku”, należy do japońskich kolei JR East. Będzie to prawdziwy hotel na szynach, któremu nie będzie w stanie dorównać żaden inny pociąg na świecie. Za inwestycją stoją takie eksluzywne marki jak Porche, Ferrari czy Maserati. Wewnątrz znajdą się nowoczesne apartamenty z bogato wyposażonymi łazienkami czy restauracja, która otrzymała gwiazdę Michelin. Choć pociąg wyjedzie na tory w maju br., sprzedaż biletów trwa już od lipca 2016 r. Będzie kursował na trzech trasach zaczynających się w tokijskiej dzielnicy Ueno. Zimą pasażerowie udadzą się do położonego w prefekturze Aomori miasta Hirosaki, a na sezon jesienno-wiosenny dwa inne kierunki – do Nikkō oraz wyspę Hokkaido. Ceny 4-dniowej podróży pociągiem wahają się od 750 tys. do 950 tys. jenów (ok. 30-38 tys. zł).

W Shanghai The Bund – Chiny

W Shanghai The Bund - Chinystarwoodhotels.com

Ten ultranowoczesny hotel wznosi się nad brzegiem rzeki Huangpu w Szanghaju, największym mieście Chin, liczącym 24 miliony mieszkańców. Obiekt jest trzecią nieruchomością sieci hoteli Starwood Hotels w Państwie Środka, po Pekinie i Kantonie. Drapacz chmur będzie liczyć 374 pokoi i 35 apartamentów. Będą nowoczesne, przestronne i w mieć akcenty tradycyjnego stylu szanghajskiego. Kolejnym atutem obiektu będzie ogromny basen, siłownia, restauracja, spa oraz duża strefa odpoczynku. Huczne otwarcie hotelu zaplanowano na czerwiec br.

W Shanghai The Bund – Chiny

W Shanghai The Bund - Chinystarwoodhotels.com

Ten ultranowoczesny hotel wznosi się nad brzegiem rzeki Huangpu w Szanghaju, największym mieście Chin, liczącym 24 miliony mieszkańców. Obiekt jest trzecią nieruchomością sieci hoteli Starwood Hotels w Państwie Środka, po Pekinie i Kantonie. Drapacz chmur będzie liczyć 374 pokoi i 35 apartamentów. Będą nowoczesne, przestronne i w mieć akcenty tradycyjnego stylu szanghajskiego. Kolejnym atutem obiektu będzie ogromny basen, siłownia, restauracja, spa oraz duża strefa odpoczynku. Huczne otwarcie hotelu zaplanowano na czerwiec br.

Pulau Bawah – Indonezja

Pulau Bawah - Indonezjabawahisland.com

Indonezja składa się z ponad 17 tys. wysp, z czego większość jest wciąż niezagospodarowanych i z biegiem lat powstają na nich nowe resorty. Latem 2017 r. turyści będą mogli udać się na wakacje na Pulau Bawah – kolejnych 5 wysepek, na których tworzone są obecnie drewniane wille. Położone są wśród trzech lagun w Archipelagu Anambas, ok. 2 godz. drogi od Singapuru, stolicy kraju. Tylko 70 gości będzie mogło przebywać w tym samym czasie na niezwykle malowniczych wyspach, których łączna powierzchnia wynosi 1,2 km kw. Co na nich czeka? Oszałamiające widoki, na które składają się m.in. lazurowa woda i egzotyczna roślinność. Urlopowicze będą mieć zapewniony nocleg w 35 ekologicznych domach, wykonanych z bambusa i materiałów z odzysku.

źródło artykułu

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE