Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Mecze Euro 2016 za darmo wyłączone przez Polsat- Jak obejść?

Czerwiec 18, 2016

Phương pháp đơn giản để xem bóng đá EURO 2016 miễn phí

Najprostsza metoda sprawdzona przez ITS TEAM to:

(Just one click to see Euro 2016 matches for free without any limitation set by Polsat)

http://www.filmon.com/tv/zdf

ITS

Mecze Euro 2016 za darmo i legalnie można było obejrzeć na zagranicznych kanałach. Dostęp do nich mają użytkownicy telewizji satelitarnych. Tym samym kibice omijają opłaty narzucone przez Cyfrowy Polsat. Wg Bankier  internauci informują, że m.in. niemieckie kanały ZDF i Das Erste zostały przez Polsat wyłączone. Jest jednak sposób, aby przywrócić dostęp do darmowych transmisji Euro 2016.

polsat bez euro

 

Euro 2016 w Polsacie już nie za darmo

Wybrane mecze Euro 2016 można obejrzeć bez przeszkód – za darmo i legalnie. Spotkania polskiej reprezentacji transmitowane są m.in. przez TVP. Jednak część spotkań nie jest transmitowana. Aby obejrzeć wszystkie mistrzostwa Europy w piłce nożnej w pełni na polskich kanałach, trzeba wykupić pakiet od Cyfrowego Polsatu.

Mecze Euro 2016 – jak przywrócić niemieckie kanały ZDF i Das Erste?

Meczoholicy szybko znaleźli sposób, aby móc dalej oglądać mecze Euro 2016 za darmo i legalnie. Jak to zrobić? Serwis Antyweb podpowiada taką metodę – wystarczy ustawić ręcznie wybrane kanały.

Przykładowo, aby przywrócić niemiecki ZDF, należy wejść w ustawienia dekodera, wybrać „instalację” i „ręczne wyszukiwanie kanałów”. Następnie trzeba ustawić częstotliwość 11054, prędkość transmisji 27500 i polaryzację poziomą. Gdy klikniemy „OK”, ZDF znajdzie się na liście kanałów na pozycjach powyżej 1000. Podobnie z Das Erste – ustawiając odpowiednio: “11541”, “22000” i “”pionowa”.

Najprostsza metoda, aby obejrzeć mecze przez internet wg ITS

http://www.filmon.com/tv/zdf

MYTRAVEL-BINH-LONG.jpg

 

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE