Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Black Friday w Polsce, 25 listopada- gdzie będą wyprzedaże?

Listopad 25, 2016

Niektóre galerie handlowe otwarte do 23:00, obniżki cen w większości sieciówek i specjalne zniżki tylko tego dnia w dyskontach. Na rabaty od 20 do 70 proc. mogą liczyć Polacy 25 listopada, w Czarny Piątek.

W najbliższy piątek amerykanie będą świętować Black Friday – dzień rabatów i wyprzedaży. Święto rokrocznie wzbudza wiele kontrowersji – do tej pory w wyniku szału zakupów zmarło 7 osób, a 98 zostało rannych.

Mimo to co roku przeciętny Amerykanin wydaje średnio 400 dolarów w czarny piątek. W tym roku również Polacy będą mogli skorzystać z amerykańskiego święta zakupów.

Black Friday w Polsce – gdzie będą wyprzedaże 25 listopada?
Black Friday w Polsce – gdzie będą wyprzedaże 25 listopada? (FORUM)

Black Friday – galerie handlowe

Część galerii handlowych tego dnia postanowiło pracować dłużej i zamiast kończyć pracę o 21:00, sklepy pozostaną otwarte dla klientów przez dodatkowe dwie godziny. Centrum handlowe BlueCity w Warszawie planuje specjalną akcję, która będzie polegała na możliwości skorzystania z wyjątkowo niskich i okazyjnych cen; ponadto od godziny 18:00 do 23:00 w galerii ruszy Noc Zakupów.

W łódzkiej ManuFakturze w piątek wystartuje loteria Black Friday, w której do wygrania będzie mazda 2 oraz tysiąc nagród natychmiastowych. – Aby powalczyć o nagrody, wystarczy zrobić zakupy za 100 zł i zarejestrować paragon w punkcie loteryjnym w wejściu głównym galerii handlowej – informują organizatorzy konkursu.

Silesia City Center oferuje swoim klientom bony na zakupy – każdy, kto wyda w piątek przynajmniej 300 zł, otrzyma bon podarunkowy o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach na terenie galerii. Wymagane 300 zł można zsumować z nie więcej niż trzech paragonów.

Galeria Krakowska również zapowiedziała udział w wydarzeniu i przedstawiła listę sklepów stacjonarnych z wyszczególnieniem obowiązujących w tym dniu zniżek. Warto zauważyć, że promocje wymienione przez GK obowiązują również w innych centrach handlowych na terenie kraju.

Black Friday – sklepy stacjonarne

W całej Polsce 25 listopada „sieciówki” oferują swoim klientom zniżki najczęściej sięgające 50 proc. Głównie dotyczą one nieprzecenionego asortymentu oraz nie łączą się z innymi promocjami.

Zniżki z okazji Black Friday w wybranych sklepach stacjonarnych
Sklep Zniżka
Apart 10 proc.
Big Star 50 proc. na drugą sztukę
CCC 20 proc. na kolekcję jesień-zima
Coccordrillo 50 proc. na wybrany asortyment
Diverse 20 proc. na nieprzeceniony asortyment
Douglas 20 proc.
Duka 25 proc. na wybrane produkty własne
Ecco 30 proc. na wybrane obuwie
Empik 50 proc. na wybrany asortyment
Gino Rossi 25 proc.
Go Sport 20 proc.
Home&You 20 proc.
Meble Vox 10 proc.
New Yorker Do 50 proc.
Ryłko 10 proc.
Samsung Brand Store 50 zł na kartę podarunkową za każde wydane 500 zł przy zakupie smartfonu, tabletu, smartwatcha i kamerki Gear 360. Powerbank za 1 zł przy zakupie smartfonu, tabletu, smartwatcha i kamerki Gear 360. 25% zniżki na akcesoria z wyłączeniem serii Level, kamerki Gear 360, gogli Gear VR i słuchawek IconX. Przy zakupie TV UE65KS9000, drugi TV UE32K4100 za 1 zł
Smyk 15 proc. na zabawki marki Smyk
Swiss 8 proc. na wybrane modele
Taranko 30 proc.
Venezia 20 proc.
Vistula 30 proc.
W.Kruk Do 20 proc. na wybrane kolekcje
Wittchen 25 proc. na wybrany asortyment nieprzeceniony
Wojas 20 proc.
Wólczanka 30 proc.
Yes 20 proc. na wybrane produkty
Źródło: opracowanie własne na podstawie informacji udostępnionych przez Galerię Krakowską i inne centra handlowe

Tego dnia niemal wszystkie sklepy działające na terenie galerii handlowych oferują zniżki. Z niektórych z nich można skorzystać nie tylko w piątek 25 listopada, a przez cały weekend do 27 listopada włącznie.

Black Friday – zakupy online i w marketach

Standardowo rokrocznie można skorzystać z promocji oferowanych na różnych stronach internetowych. Zolando proponuje klientom zniżki rzędu 20 proc., H&M online – 20 proc. na spodnie, a Answear do 50 proc. na wybrany asortyment. Promocji można szukać również na zagranicznych serwisach Ebay oraz Amazon.

Również duże stacjonarne sklepy postanowiły włączyć się do akcji i tego dnia zapowiadają obniżki wybranych produktów. Lidl promuje do 70 proc. zniżki na niektóre sprzęty drobnego AGD czy komplety pościeli. Tesco dla swoich klientów i posiadaczy karty Clubcard przygotował 50 proc. zniżki na wybrane produkty z działu elektronika, 50 proc. na wybrane wody perfumowane, zestawy Scholl, szczoteczki elektryczne i wkłady do męskich maszynek, 20 proc. na zabawki, artykuły sportowe i walizki oraz 30 proc. na asortyment marki F&F. Jysk oferuje natomiast rabaty sięgające 70 procent, a przy zakupach za minimum 1000 złotych w piątek 25 listopada klient otrzyma za darmo transport.

Tego dnia warto wybrać się na zakupy, o ile mamy na oku konkretny produkt. W innym przypadku warto poczekać na bliski już sezon wyprzedaży, który poprzedza i zapowiada Black Friday.

źródło artykułu

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE