Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

Od 15 października w Lidlu kupisz Torebki Wittchen!

Październik 13, 2016

Torebki Wittchen w promocji w Lidlu !

Zdjęcie z artykułu: Torebki Wittchen w promocji w Lidlu [MODELE, KOLORY]. Będzie szturm na sklepy we Wrocławiu?

Torebki popularnej marki Wittchen ponownie pojawią się w sieci sklepów Lidl. Będzie można je tam dostać od 15 października. Poprzednia taka promocja wiązała się z prawdziwą ofensywą klientek na sklepy sieci Lidl. Jak będzie w tym roku?

Kiedy sieć Lidl poprzednio zorganizowała promocję torebek Wittchen towar znikał ze sklepowych półek w ekspresowym tempie.

Czy tym razem we Wrocławiu też tak będzie? Okazja żeby się przekonać już za parę dni.

Torebki Wittchen w Lidlu

15 października w ofercie Lidla pojawią się w sumie aż 53 modele skórzanych torebek marki Wittchen: 20 wzory ze skóry klasycznej oraz 33 ze skóry saffiano – wytrzymałej i odpornej na zarysowania, posiadającej charakterystyczny wzór nadający jej luksusowy wygląd.

Torebki będą dostępne aż w 15 różnych kolorach: czarnym, granatowym, granat królewski, czekoladowym, orzechowym, jasnobrązowym, beżowym, ciemnoszarym, szarym, jasnoszarym, gołębim, koniakowym, pudrowym, różowym i burgundowym. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie modele będą dostępne w każdym z wymienionych odcieni.

Cena torebek Wittchen w Lidlu

To chyba najważniejsza informacja i z pewnością największy wabik na klientki. Torby będzie można kupić za 279 złotych. To spora okazja, bo ceny torebek marki Wittchen zwykle oscylują w granicach 500-900 złotych.

 źródło artykułu

1 Comment on this Article

  • agata

    I co reklamujecie Lidl czy Wittchen?

    on Październik 13, 2016   |   Reply

Add a comment

OPINIE