Contact phone number:+48 729 480 146

Contact email:

1 mld USD na nowe miejsca pracy

Maj 4, 2017

Tim Cook, dyrektor generalny Apple, chce, aby  firma Apple przeznaczyl 1 mld dolarów na fundusz inwestycyjny wspierający tworzenie nowych miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych. Cook przekazał, że pierwsza inwestycja zostanie ogłoszona jeszcze w maju.

Znalezione obrazy dla zapytania firma apple

odczas programu “Mad Money” w CNBC Cook przedstawił nową strategię Apple dotyczącą inwestycji w nowe miejsca pracy. Jak donosi serwis, fundusz powstał po tym, jak Donald Trump ogłosił swoje wsparcie dla firm produkujących w Stanach Zjednoczonych. Przeznaczenie 1 mld dolarów ma pomóc w tworzeniu miejsc pracy dla wszystkich – od pracowników produkcji, po twórców aplikacji do ich dostawców.

Apple, jak donosi Engadget.com, nie zamierza jednak w najbliższym czasie przenieść swoich fabryk produkujących iPhone’y oraz iPady na teren USA, jednak w samych Stanach Zjednoczonych utworzył już dwa miliony miejsc pracy.

http://promocje.hurtownie24.info/

Cook zapowiedział utworzenie funduszu dzień po ogłoszeniu wyników Apple. Firma nie osiągnęła prognozowanej sprzedaży iPhone’a i iPada, ale zyskała poprawę na trudnym dla amerykańskich przedsiębiorstw rynku – w Chinach.

Źródło: bankier.pl

[contact-form-7 id=”4154″ title=”Napisz do nas”]

0 Comment on this Article

Add a comment

OPINIE